Pár slov úvodem proč mít vlastní webovou prezentaci

Internet se v době stal nedílnou součástí obchodní kultury a politiky. Tištěné firemní prezentace mají i nadále svoji důležitou úlohu a platnost, ale stále více se k oslovení nových zákazníků využívá celosvětová síť Internet. Dnes již nejde jen o získání marketingové výhody, ale je potřeba být tam, kde potenciální klienti a zájemci hledají a nacházejí informace.

Otevření firmy celému světu.

Uvedením internetové prezentace do provozu, překročíte hranice regionu, kraje i státu, s minimálními náklady oslovíte nové zákazníky, na které jste běžnými způsoby komunikace a propagace dosáhli jen s vynaložením mnohonásobně vyšších výdajů. A ještě Přece nechcete být poslední Utěšující poznámka: Zdaleka ne všechno, o čem tu čtete a na vašem monitoru vypadá komplikovaně, v praxi skutečně komplikované je.
Pro Vás určitě ne.

Kvalitu vašeho webu zvýšíte i virtuální prohlídku. 

Co je to 360° prohlídka? Je to moderní způsob zobrazování konkrétních míst. 360° prohlídka umožňuje uživatelům libovolně se otáčet a prohlížet každý detail interiéru či exteriéru v celé šířce 360°. Poskytujeme také interaktivní propojení jednotlivých prostor. Co Vám 360° prohlídka přinese? 360° prohlídka Vám přinese především atraktivitu a nové zákazníky. Díky precizně zpracované 360° prohlídce bude Vaše webová prezentace vypadat nadčasově a moderně. Získejte tak náskok před konkurencí. Pro koho je vhodná 360° prohlídka? 360° prohlídky tvoříme pro školy, muzea, restaurace, kavárny, a mj. také pro realitní kanceláře. Kontaktujte nás a zdarma Vám provedeme analýzu, zda je pro Vás 360° prohlídka vhodná. Více o prohlídkách je na našem webu.